مشعل های دیگ بخاربرای تولید گرما و بخار در طیف گسترده ای از صنایع استفاده می شود - از پالایشگاه ها و نیروگاه های پتروشیمی گرفته تا نیروگاه ها و خمیر کاغذ و کاغذ. پیشبرد طرح های سوزاندن دیگ بخار طولانی مدت جدیدی برای نیست. در حقیقت ، ما این اتهام را بر عهده داشته ایم که مشعلهای مهارکننده سوخت ناشایست از گازهای خروجی را به سیستمهای تمیز و کارآمد انرژی تبدیل کنند که صنایع را قادر می سازد ظرفیت دیگ بخار ، سوخت اضافی جدید را معرفی کرده یا به سوختهای کم هزینه تبدیل کنند. ، و کاهش CO2.

جهتمشاورهوخرید مشعل ، مشعل دیگ بخار ، مشعل گازی ، مشعل دوگانه سوزمناسب فضای خود با کارشناسان شرکتبامین تهویهتماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرسwww.bamintahvie.comمراجعه نمایید.

بامین تهویه خط کاملی ازمشعل های دیگ بخاررا برای هر برنامه از جمله مشعل های کم NOx و فوق العاده کم ، معمولی و حتی استاندارد برای نیازهای فوری ارائه می دهد. ما همچنین سیستم های پیشرفته مدیریت مشعل ، سیستم های ایمنی و کنترل ، خلبانان و جرقه زنی ها ، اسکنرهای شعله ، اتمیزرهای سوخت مایع و سایر تجهیزات جانبی را برای ادامه کار و راه اندازی های خود مهندسی می کنیم.

مشعل دیگ بخار

مشعل دیگ بخار - مشعل بویلر بخار

به وبلاگ خود خوش امدید

، ,مشعل ,های ,دیگ ,بخار ,سوخت ,دیگ بخار ,، مشعل ,یا به ,ها و ,تبدیل کنند

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

dxc2020 dukonline kavirry mohammad1900645416 gityrayaner posstac داستان samaals iq20 smartwatch2020